12 thoughts on “PA 900

 1. merhaba korgtr11 datasını yüklediğimde warning some unreferanced resources have been found diye bir uyarı alıyorum bunun anlamı nedir?

  • Selamlar
   Bu uyarı sizi korkutmasın.Bu sadece setin hazırlandığı günkü O.S. ile satışa başladığı zaman ki O.S. arasında ki farkdan kaynaklıdır..

 2. Merhaba Cüneyt bey, 3X için 2 yıl CE EXB kullandım, şimdi de 900 de setinizi kullanıyorum, özellikle güncellemelerdeki titizliğiniz için sizi ve meği geçenleri tebrik ediyorum. Teşekkürler.

 3. merhaba korg 11 setini yüklüydü yanlışlıkla silindi ve ben bu siteden indirp tekrar yükledim fakat sampler sesler çalışmıyo yardımcı olursanız sevinirim.

   • Bu cevap sanırım yanlış anlaşılmış.Her update dosyasında da belirttiğimiz uyarıyı tekrarlıyorum.
    KORGTR10 ve KORGTR11 no lu kartlara kesinlikle format atmayınız.

 4. Selamlar,
  ben Korg PA900 almaya karar verdim ve ilk Orgkum olacagi icin bu konuda fazla bilgim olmadigindan sizlere bir iki sorum olacak!
  -PA900 almanyadan temin edeceyim
  -Türk ritimler ve enstrümenlari mesela Kanun gibi, Ud, Zurna,Klarnet vs. nasil Korg PA900`ze yükleme yapilabilir (USB/SD Card) ve nereden alabilirim?
  -ve son olarak PA900 Modeli Türk Müzigine uygunmudur veya hangi Korg Modelini önerirsiniz?

  Tesekürler
  Saygilarla
  C.Metin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>